Apie mus

Fechtavimo klubas "Floretė" buvo įkurtas 2005 metų vasario mėnesį. Penki šiai sporto šakai neabejingi asmenys nusprendė apjungti fechtavimo entuziastus ir propoguoti šią įdomią ir gilias tradicijas turinčią sporto šaką. Klubo veikla plečiama, priimami nauji nariai.

Šiuo metu klube sportuoja  merginos ir vaikinai įvairaus amžiaus- moksleiviai, studentai bei dirbantieji.Stipriosios lyties nenaudai galime pastebėti, kad klubo merginų pasiekti rezultatai šiai dienai atrodo įspūdingesni nei vaikinų. Dalyvaudami įvairiuose turnyruose Lietuvoje ir už jos ribų klubo nariai ne kartą tapo Lietuvos, Lenkijos, Latvijos čempionais, taurių laimėtojais bei prizininkais.Dalyvaujame Europos ir pasaulio čempionatuose. Savo gretose turime ir pasaulio čempionę. Įvairus sportuojančių amžius ne kliūtis. Jauniausiam nariui vos 7-neri, o vyriausiam virš 50-ties metų,tačiau bendros aistros suvienyti, lengvai randame bendrą kalbą. Kovos takelyje ne tik daromės tvirtesni, greitesni, labiau užsigrūdinę, drausmingesni, bet ir artimesni vieni kitiems.

Jaunimas ir veteranai noriai leidžia laiką ne tik treniruotėse, bet ir laisvalaikiu. Atostogų metu organizuojamos vasaros stovyklos, dviračių žygiai, plaukiojame baidarėmis po vaizdingiausias  Lietuvos upes.

Tai vienintėlis klubas Lietuvoje, kuriame treniruotėse kovojama tiek su špaga, tiek su kardu. Aktyviai bendradarbiaujame su studentų organizacijomis, padėdami puoselėti tarpukariu buvusias tradicijas-kovas kardu.

Mūsų klubas atviras visiems norintiems ne tik išmokti fechtavimo paslapčių, bet ir susipažinti su šia puikia sporto šaka.Čia galima išbandyti ir geriau pažinti save. Greitumas,vikrumas, gebėjimas savarankiškai mąstyti,pagarba varžovui, savitvarda, ištvermė ir kantrybė visa tai  trumpai ir yra fechtavimas. Visus susidomėjusius kviečiame prisijungti!!!